51 79 16 00 post@haugstadmobel.no

Haugstad Trevarefabrikk AS

Kontakt oss

Besøksadresse:
Haugstad Møbel AS
Skulehagen 1, 4362 Vigrestad
Postadresse:
Haugstad Møbel AS
Postboks 37, 4369 Vigrestad
Telefon: 51 79 16 00
Epost: post@haugstadmobel.no

Meld deg på nyhetsbrevet vårt

Steinar Gulaker
Daglig leder
Tlf. 976 43 458
steinar@haugstadmobel.no

Morten Siqveland
Administrasjonssjef,
Innkjøp og logistikkansv.
Tlf. 475 11 000
morten@haugstadmobel.no

Gunnar Vold
Salgssjef
Tlf. 917 00 821
gunnar@haugstadmobel.no

Rune Friestad
Salg og prosjektleder
Tlf. 452 87 611
rune@haugstadmobel.no

Gunvor Sandve
Kundesenter, tilbud
og ordrebehandling
Tlf. 960 18 669
gunvor@haugstadmobel.no

Christian Hesselberg
Produktutvikler
og CAD-designer
Tlf. 917 71 526
christian@haugstadmobel.no

Bård Borgen
Produksjonssjef
Tlf. 412 37 564
bard@haugstadmobel.no

Tom Roger Gjersvik
Teamleder/Formann
monteringsavdeling
Tlf. 464 44 498
montering@haugstadmobel.no

Joakim Jeremiassen
Leder for teknologi, digitali­sering og produksjons- teknikk, CAD/CAM-ingeniør
Tlf. 941 34 691
joakim@haugstadmobel.no

Kristian Vold
Teknologi og digitalisering, CAD/CAM-ingeniør
Tlf. 906 42 305
kristian@haugstadmobel.no

Olav Waldeland
Produksjonsplanlegger
og CAD-konstruktør
Tlf. 468 50 114
olav@haugstadmobel.no

Lise Petersen
Lærlingeansvarlig, CAD/CAM-konstruktør, CNC-operatør og instruktør
Tlf. 948 76 769
lise@haugstadmobel.no

Andreas Siqveland
Monteringsleder
og utemontør
Tlf. 900 73 036
andreas@haugstadmobel.no

Steinar Gulaker
Daglig leder
Tlf. 976 43 458
steinar@haugstadmobel.no

Morten Siqveland
Administrasjonssjef,
Innkjøp og logistikkansv.
Tlf. 475 11 000
morten@haugstadmobel.no

Gunnar Vold
Salgssjef
Tlf. 917 00 821
gunnar@haugstadmobel.no

Rune Friestad
Salg og prosjektleder
Tlf. 452 87 611
rune@haugstadmobel.no

 

Gunvor Sandve
Kundesenter, tilbud
og ordrebehandling
Tlf. 960 18 669
gunvor@haugstadmobel.no

Christian Hesselberg
Produktutvikler
og CAD-designer
Tlf. 917 71 526
christian@haugstadmobel.no

Bård Borgen
Produksjonssjef
Tlf. 412 37 564
bard@haugstadmobel.no

Tom Roger Gjersvik
Teamleder/Formann
monteringsavdeling
Tlf. 464 44 498
montering@haugstadmobel.no

 

Joakim Jeremiassen
Leder for teknologi, digitali­sering og produksjonsteknikk, CAD/CAM-ingeniør
Tlf. 941 34 691
joakim@haugstadmobel.no

Kristian Vold
Teknologi og digitalisering, CAD/CAM-ingeniør
Tlf. 906 42 305
kristian@haugstadmobel.no

Olav Waldeland
Produksjonsplanlegger
og CAD-konstruktør
Tlf. 468 50 114
olav@haugstadmobel.no

 

Lise Petersen
Lærlingeansvarlig, CAD/CAM-konstruktør, CNC-operatør og instruktør
Tlf. 948 76 769
lise@haugstadmobel.no

Andreas Siqveland
Monteringsleder
og utemontør
Tlf. 900 73 036
andreas@haugstadmobel.no