51 79 16 00 post@haugstadmobel.no

Haugstad Trevarefabrikk AS

Kontakt oss

Besøksadresse:
Haugstad Møbel AS
Skulehagen 1, 4362 Vigrestad
Postadresse:
Haugstad Møbel AS
Postboks 37, 4369 Vigrestad
Telefon: 51 79 16 00
Epost: post@haugstadmobel.no

Meld deg på nyhetsbrevet vårt

Steinar Gulaker

Steinar Gulaker
Daglig leder,
salg og marked
Tlf. 976 43 458
steinar@haugstadmobel.no

Morten Siqveland

Morten Siqveland
Administrasjonssjef,
innkjøp, lager og logistikk
Tlf. 475 11 000
morten@haugstadmobel.no

Morten Siqveland

Josef Auklend
Produksjonssjef
Tlf. 466 51 018
josef@haugstadmobel.no

Ruth Gilje

Ruth Gilje
Salg og prosjektleder,
kjøkken og fast inventar
Tlf. 922 81 002
ruth@haugstadmobel.no

Gunvor Sandve

Gunvor Sandve
Kundesenter, tilbud
og ordrebehandling
Tlf. 960 18 669
gunvor@haugstadmobel.no

Christian Hesselberg

Christian Hesselberg
Produktutvikler
og CAD-designer
Tlf. 917 71 526
christian@haugstadmobel.no

Bård Borgen

Bård Borgen
Produksjonssjef
CAD/CAM-konstruktør
Tlf. 412 37 564
bard@haugstadmobel.no

Morten Siqveland

Runar Jeremiassen​n
Teamleder montering,
distribusjon
Tlf. 926 52 717
runar@haugstadmobel.no

Joakim Jeremiassen

Joakim Jeremiassen
Leder for teknologi, digitali­sering og produksjonsteknikk, CAD/CAM-ingeniør
Tlf. 941 34 691
joakim@haugstadmobel.no

Kristian Vold

Kristian Vold
Fabrikksjef
Teknologi og digitalisering, CAD/CAM-ingeniør
Tlf. 906 42 305
kristian@haugstadmobel.no

Olav Waldeland

Olav Waldeland
Produksjonsplanlegger
og CAD-konstruktør
Tlf. 468 50 114
olav@haugstadmobel.no

Lise Petersen

Lise Petersen
Lærlingeansvarlig, CAD/CAM-konstruktør, CNC-operatør og instruktør
Tlf. 948 76 769
lise@haugstadmobel.no

Andreas Siqveland

Andreas Siqveland
Monteringsleder og utemontør
Tlf. 900 73 036
andreas@haugstadmobel.no

Jane Helen Jelsa

Jane Helen Jelsa
Prosjektleder Hubben
Tlf. 975 70 058
janehelen@haugstadmobel.no

Arvid Vigrestad

Arvid Vigrestad
Prosjektleder Hubben
Tlf. 926 53 608

Johan Hølland

Johan Hølland​
Prosjektleder Hubben
Tlf. 970 68 687